Hel - Tanie pokoje blisko morza - Baza dla windsurferów

Noclegi na Helu - Tanie pokoje z łaznienkami, blisko morza. Ceny 30 - 45 zł. Dostępny jest parking, grill, plac zabaw. Blisko do pubów i barów - dobra baza na windsurfing.

Gościmy z pasją

Napisane 07.01.2021 przez admin

Tagi: turystyka wakacje wczasy hotel loty

Nasza działalność jest wynikiem miłości do windsurfingu, która przywiodła nas tutaj na stałe w 2008 roku. Postanowiliśmy żyć bez pośpiechu, blisko natury - pływając w otoczeniu podobnych nam ludzi. Od tego momentu rozwijamy nasz ośrodek noclegowy, z którego na początku korzystali głownie nasi znajomi, a teraz wielu stałych klientów z różnych zakątków Polski i globu. Jesteśmy elastyczni i gości traktujemy jak przyjaciół.

Dlanaszych gości przygotowaliśmy pokoje noclegowe: 2, 3, 4, 6 osobowe z łazienkami (kabiny prysznicowe). Pokoje wyposażone są w tapczany, które można zsuwać, szafy ubraniowe, duży stolik z krzesłami, TV, czajniki, Wi-Fi. Każdy pokój w przedsionku ma zestaw plażowy: parawan, 2 leżaki, koc plażowy. Na terenie obiektu jest świetlico / jadalnia: w pierwszej części jest duży telewizor i wygodne kanapy (idealne na wieczorne seanse) druga część wyposażona jest w stoliki i krzesła (idealna żeby coś zjeść porozmawiać). Jesteśmy w stanie przyjąć do 65 osób dodatkowo na terenie ośrodka można rozbić do 10 namiotów.Na wieczór proponujemy 3 drewniane altany grillowe ze stolikami i ławkami. Dla maluchów dostępy jest plac zabaw z domkiem i zabawkami. Dla wszystkich gości oferujemy parking, który znajduje się 50 metrów od naszego ośrodka.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:
Następny artykuł:

Jak zamontować nowy hak do przyczepy kempingowej?

Jak samodzielnie zamontować nowy hak w przyczepie kempingowej?Jeśli lubisz podróżować z przyczepą kempingową, może się zdarzyć, że będziesz musiał wymienić hak, który łączy przyczepę z samochodem. Może być to spowodowane uszkodzeniem, niekompatybilnością lub niezgodnością z prawem. W takiej sytuacji, możesz zdecydować się na

Czytaj więcej...

Kultowy Windsurfing na Półwyspie Helskim

Szkółki windsurfingu na helu, bogata historia miasta z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz nasze noclegi i opieka instruktorów nauki pływania na desce to doskonałą propozycja na letnie wakacje.Kultowy oraz najbardziej popularny sport wodny w Polsce to oczywiście windsurfing. Wszyscy wiemy jak bardzo jest widowiskowy i wciągający. Prawie każdy kto

Czytaj więcej...