Hel - Tanie pokoje blisko morza - Baza dla windsurferów

Noclegi na Helu - Tanie pokoje z łaznienkami, blisko morza. Ceny 30 - 45 zł. Dostępny jest parking, grill, plac zabaw. Blisko do pubów i barów - dobra baza na windsurfing.

Gościmy z pasją

Napisane 07.01.2021 przez admin

Tagi: turystyka wakacje wczasy hotel loty

Nasza działalność jest wynikiem miłości do windsurfingu, która przywiodła nas tutaj na stałe w 2008 roku. Postanowiliśmy żyć bez pośpiechu, blisko natury - pływając w otoczeniu podobnych nam ludzi. Od tego momentu rozwijamy nasz ośrodek noclegowy, z którego na początku korzystali głownie nasi znajomi, a teraz wielu stałych klientów z różnych zakątków Polski i globu. Jesteśmy elastyczni i gości traktujemy jak przyjaciół.

Dlanaszych gości przygotowaliśmy pokoje noclegowe: 2, 3, 4, 6 osobowe z łazienkami (kabiny prysznicowe). Pokoje wyposażone są w tapczany, które można zsuwać, szafy ubraniowe, duży stolik z krzesłami, TV, czajniki, Wi-Fi. Każdy pokój w przedsionku ma zestaw plażowy: parawan, 2 leżaki, koc plażowy. Na terenie obiektu jest świetlico / jadalnia: w pierwszej części jest duży telewizor i wygodne kanapy (idealne na wieczorne seanse) druga część wyposażona jest w stoliki i krzesła (idealna żeby coś zjeść porozmawiać). Jesteśmy w stanie przyjąć do 65 osób dodatkowo na terenie ośrodka można rozbić do 10 namiotów.Na wieczór proponujemy 3 drewniane altany grillowe ze stolikami i ławkami. Dla maluchów dostępy jest plac zabaw z domkiem i zabawkami. Dla wszystkich gości oferujemy parking, który znajduje się 50 metrów od naszego ośrodka.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:
Następny artykuł:

Atrakcje turystyczne w Kołobrzegu

Przewodnik po Kołobrzegu. Ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne i wyjątkowe wycieczki. Serdecznie zapraszamy do lektury naszego przewodnika. Ciekawe miejsca, zabytki i muzea. Zorganizowane wycieczki i rejsy po morzu, to wszystko i wiele innych ciekawych atrakcji oferuje Kołobrzeg. Bardzo często nasi goście podpytywali nas co warto zobaczyć w Koł

Czytaj więcej...

Poznaj Stare Miasto w Lublinie

Zastanawiacie się co zwiedzić w Lublinie? Jakie atrakcje turystyczne są warte uwagi? Polecamy stare miasto w lublinie, bogata historia miasta i ciekawa architektura tworzą niepowtarzalny klimat miasta!Stare Miasto w Lublinie to obowiązkowa atrakcja turystyczna, jeżeli jeszcze nie byliście poznajcie przynajmniej jego historię. Miasto o blisko 700-

Czytaj więcej...