Hel - Tanie pokoje blisko morza - Baza dla windsurferów

Noclegi na Helu - Tanie pokoje z łaznienkami, blisko morza. Ceny 30 - 45 zł. Dostępny jest parking, grill, plac zabaw. Blisko do pubów i barów - dobra baza na windsurfing.

Dlaczego warto prowadzić własnego bloga?

Napisane 03.01.2022 przez admin

Tagi: blog media facebook reklama turystyka podróże noclegi zwiedzanie atrakcje-turystyczne ciekawe-miejsca trekking

Dlaczego warto prowadzić bloga turystycznego? Jeżeli wynajmujesz noclegi, organizujesz wycieczki turystyczne to blog będzie naturalnym miejsce do publikacji swojej oferty oraz pokazywania jak wygląda twoja oferta.

Wiele osób zastanawia się czy blog jest jeszcze miejscem , które warto posiadać i prowadzić? Wszystko to za sprawą mediów społecznościowych, których popularność i łatwość dostępu z pozoru przyćmiła tradycyjne i nieco zakurzone kanały komunikacji w internecie. Prowadzenie mediów społecznościowych jest doskonałą formą promocji własnej działalności, jednak dużo lepiej jest publikować główną treść na własnym blogu, a potem tworzyć posta na facebooku, który zawiera tylko fragment tej treści (np. 50%) a dalej jest odnośnik zobacz więcej, który linkuje do waszego wpisu na blogu! Dlaczego warto tak robić? Po pierwsze Facebook to nie jest twoja strona, domena i technologia, po drugie, publikowanie treści na własnej stronie pozytywnie wpływa na waszą stronę z punktu widzenia SEO, po trzecie wygląda to profesjonalnie tak samo jak mail we własnej domenie, po czwarte tworzycie i napędzacie ruch i na facebooku i na własnej stronie - jednym zdaniem pieczecie dwie pieczenie na jednym ogniu, dlatego zachęcamy do prowadzania własnego bloga. Nowy rok a my jesteśmy gotowi do startu kolejnego sezonu turystycznego. I to jesteśmy gotowi, jak jeszcze nigdy dotąd. Związane jest to z wieloma rzeczami, z których zdecydowanie najważniejszą z czasem powinien zostać blog, na który Państwo trafili, pewnie jeszcze w dużej mierze z czystego przypadku. Już wkrótce powinniśmy jednak mieć rzeszę oddanych czytelników, ponieważ planujemy stworzyć z tego bloga ciekawe miejsce dotyczące Kołobrzegu oraz wszystkiego tego, co związane jest z działalnością naszych kwater. Czy będziemy wytrwali? Czas pokaże, jednak naszym celem jest jakość, nie ilość ?? W ten sam sposób postanowiliśmy podejść do drugiej nowości naszych kwater w tym roku. Jest to catering, który zastąpi dotychczasową kuchnię. Na pierwszy rzut oka nic się nie zmieni poza tym, że w menu pojawi się bardzo duża liczba nowych pozycji i co bardzo ważne, będzie można korzystać z najbardziej rozpoznawalnych smakołyków z okolicznych restauracji. Sam proces serwowania nie będzie się różnił niczym od tego, jak wygląda to w restauracji.


Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Atrakcje turystyczne w Kołobrzegu

Przewodnik po Kołobrzegu. Ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne i wyjątkowe wycieczki. Serdecznie zapraszamy do lektury naszego przewodnika. Ciekawe miejsca, zabytki i muzea. Zorganizowane wycieczki i rejsy po morzu, to wszystko i wiele innych ciekawych atrakcji oferuje Kołobrzeg. Bardzo często nasi goście podpytywali nas co warto zobaczyć w Koł

Czytaj więcej...

Wycieczka do Parku Narodowego w Białowieży

Poza sezonem letnim lubimy zwiedzać zakątki naszego kraju, tej jesieni wybraliśmy się na wycieczkę do Białowieskiego Parku Narodowego.Białowieski Park Narodowy znajduje się w północno-wschodniej części Polski i zajmuje centralną część Puszczy Białowieskiej czyli ostatniego w Europie kompleksu leśnego o charakterze pierwotnym. Zalążkiem

Czytaj więcej...