Hel - Tanie pokoje blisko morza - Baza dla windsurferów

Noclegi na Helu - Tanie pokoje z łaznienkami, blisko morza. Ceny 30 - 45 zł. Dostępny jest parking, grill, plac zabaw. Blisko do pubów i barów - dobra baza na windsurfing.

Atrakcje turystyczne w Kołobrzegu

Napisane 03.01.2022 przez admin

Tagi: atrakcje-turystyczne noclegi restauracje hotele pensjonaty apartamenty domki-letniskowe turystyka

Przewodnik po Kołobrzegu. Ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne i wyjątkowe wycieczki. Serdecznie zapraszamy do lektury naszego przewodnika.

Ciekawe miejsca, zabytki i muzea. Zorganizowane wycieczki i rejsy po morzu, to wszystko i wiele innych ciekawych atrakcji oferuje Kołobrzeg. Bardzo często nasi goście podpytywali nas co warto zobaczyć w Kołobrzegu, byli zainteresowani wyjątkowymi miejscami. Kilka lat temu w odpowiedzi na zapotrzebowanie stworzyliśmy nasz prywatny drukowany przewodnik, który jest dostępny w naszym obiekcie. Postanowiliśmy jednak stworzyć również wersję elektroniczną, na naszej stronie internetowej, będzie co prawda zajmować zdecydowanie mniej pozycji ale tylko dlatego aby najciekawsze atrakcje zostawić tylko dla naszych Gości ?? Poniżej lista polecanych przez nas ciekawych miejsc do zobaczenia w Kołobrzegu jak i na jego obrzeżach.Lista atrakcji: Rejsy na Bornholm, Muzeum Oręża Polskiego, Pomnik Zaślubin Polski z Morzem, Strefa kreatywnej zabawy Babakuba, Latarnia morska w Kołobrzegu, Oceanarium, Kajaki, Morskie rejsy wędkarskie, Pomnik Sanitariuszki, Molo, Baszta lontowa, Wypożyczalnie rowerów, Bazylika Katedralna WNMP, Ratusz Miejski oraz wiele innych ciekawych miejsc, które opisaliśmy w naszym przewodniku drukowanym. Oprócz tego dysponujemy własnym sprzętem sportowym, na terenie obiektu działa wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego i plażowego. Od godz. 8.00 do 16.00 możecie Państwo wypożyczać rowery, zdawanie rowerów do godziny 22.00. Jeżeli zbierze się grupa 20 osób dysponujemy przewodnikiem z autokarem i będziemy mogli razem zwiedzić najbliższą okolicę w promieniu 35 kilometrów od Kołobrzegu, wielokrotnie organizowaliśmy takie wycieczki w cenie 70 zł od osoby i grupy naszych gości zawsze były zadowolone. Jeżeli planujecie przyjazd do nas i chcielibyście zorganizować taką wycieczkę po okolicy prosimy poinformować nas o tym wcześniej - zwiększy to szanse na powodzenie zorganizowania takiego zwiedzania. Serdecznie zapraszamy na wakacje do Kołobrzegu!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Atrakcje turystyczne w Kołobrzegu

Przewodnik po Kołobrzegu. Ciekawe miejsca, atrakcje turystyczne i wyjątkowe wycieczki. Serdecznie zapraszamy do lektury naszego przewodnika. Ciekawe miejsca, zabytki i muzea. Zorganizowane wycieczki i rejsy po morzu, to wszystko i wiele innych ciekawych atrakcji oferuje Kołobrzeg. Bardzo często nasi goście podpytywali nas co warto zobaczyć w Koł

Czytaj więcej...

Kolejny wolny weekend a my w podróży!

Trochę czasu spędziliśmy nad rozmyślaniem, gdzie spędzić kolejny wolny weekend, zdania były podzielone i ostatecznie miała sama wybrać. Pamiętacie swoje ostatnie wakacje? To bardzo dobrze, nasze wakacje zaczynają się jesienią i każdy wolny weekend ogromnie nas cieszy! Finalnie wybraliśmy Gdańsk, który wszyscy od zawsze uwielbiamy ale z ciąg

Czytaj więcej...